Hakkımızda

AQUA AC CLEAN CYPRUS ‘A HOŞ GELDİNİZ!

AC’nizi sık sık kullandığınız yaklaşık 6 ayda,

Küf ve Toz her zaman klimamıza girer ve küf bakterileri havada göremediğiniz için soluduğunuzu bilmezsiniz.

KLİMA TEMİZLİĞİNİZ İÇİN NEDEN BİZİ  TERCİH ETMELİSİNİZ?

Basınçlı Güç Yıkama Yöntemi 1990’dan beri Japonya’da ortaya çıkmıştır.

Misyonumuz: Kaliteli Hizmet ve %100 Müşteri Memnuniyeti İçin Çalışmaktır.

AC içindeki Küf ve Bakteriler, su ve solvent ile basınçlı yıkama yapılmadıkça çıkarılamaz.

Covid-19 dahil Bakteri ve Virüslerin %99,99’unu öldüren Bobinler, Dezenfektan ve Sanitize için özel olarak üretilmiş Pro Sınıfı Bio Güvenli Bobin Temizleyici kullanıyoruz. Ana iç ünitenizi Aqua Basınçlı Power Wash ile temizliyoruz.

Japonya’da özellikle AC üniteleri için üretilmiş Pro basınçlı yıkama ekipmanı kullanıyoruz. AC yıkama Sızıntı veya karışıklık olmadan güvenilir yıkama için kapak. AC’nizin olabilecek en temiz olmasını sağlamak için Evaporatör Bobinleri ve Üfleyici Çarkı için Basınçlı Güç Yıkama. Su akar ve ayrıca Bobinlerden AC tahliye hattını temizler ve Üfleyici Çark, özel Kapak Tüpümüzden kovamıza akar.

Klimanın içindeki küf ve toz, yalnızca filtreyi temizleyerek veya Bobini dezenfektan ve özel AC güç yıkama kullanarak su ile düşürmeden sadece Üfleyici Çarkını temizleyerek giderilemez. Su şeffaf olana kadar güçlü yıkama ve durulama yapacağız.

AC temizliğinin faydası sağlığınızdır. Küf ve küf sporlarının boşalması insan gözüyle görülmez. Bu nedenle, özellikle uzun süre kapalı bir klima odasındaysanız, soluduğunuz havayı temizlemek çok önemli hale gelir.

Toz ve küf ayrıca bobinlere ve fan çarkına baskı yapabilir ve zamanla rüzgar gücünü ve soğuk havayı kaybedersiniz. Diğer fayda, bobinleri toz ve küf sporlarından elektrikle yıkadığınızda gelir, rüzgar hızı %40’a kadar artar, bu da sıcaklık gücünü iyileştirir ve bu da her ay elektrik faturasında tasarruf sağlar.

Bu AC yıkama yöntemi 1990’dan beri Japonya’da kullanılmaktadır ve Hepimizin Temiz Hava Soluduğumuzdan emin olmak için bu tip AC Temizliğini evinizde önermek istiyoruz.

Temizlik ve hizmetlerimizle gurur duyuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya tahmininiz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.